OPINIE PRAWNE I PORADY PRAWNE

 

Kancelaria adwokacka adwokata Sławomira Dudy oferuje Państwu usługi udzielania porad prawnych, a także sporządzania pisemnych opinii prawnych.

Porady prawne

Porada prawna dotycząca określonego zagadnienia prawnego, udzielana jest po wcześniejszym umówieniu spotkania w kancelarii adwokackiej, znajdującej się w centrum Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej 20, lok. 11, nieopodal wejścia do stacji metra "Świętokrzyska". Podczas spotkania mogą Państwo uzyskać odpowiedź na nurtujące Państwa pytania, dotyczące określonego zagadnienia prawnego lub uzyskać ocenę sytuacji prawnej, w której się Państwo znajdują. Porada prawna, co do zasady, udzielana jest w formie ustnej.

Opinie prawne

Opinia prawna natomiast sporządzana jest w formie pisemnej. Konieczne jest wcześniejsze spotkanie i przedstawienie przez Klienta stanu faktycznego sprawy oraz dostarczenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprawą. Opinia prawna zawiera w swej treści analizę zaprezentowanego przez Klienta stanu faktycznego z uwzględenieniem aktualnego stanu prawnego, a także wnioski, stanowiące  proponowane rozstrzygnięcie wątpliwości oraz rekomendację podjęcia określonych działań.

Prowadzenie sprawy

W obu przypadkach, w razie pojawienia się takiej konieczności, możliwa jest kontynuacja świadczenia usług w postaci sporządzenia określonych pism procesowych, bądź też poprowadzenia całej sprawy przed sądem lub przed innym organem.


Porady prawne online

Istnieje także możliwość uzyskania porady prawnej bez konieczności spotkania w kancelarii adwokackiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą porad prawnych online (porady prawne online - kliknij tutaj).


WAŻNE: 

  • z uwagi na najwyższe standardy oraz w trosce o zachowanie tajemnicy adwokackiej nie udzielamy porad prawnych przez telefon,
  • wycena prowadzenia sprawy zawsze jest dokonywana indywidualnie i jest możliwa dopiero po szczegółowym ustaleniu stanu faktycznego sprawy, czyli po udzieleniu porady prawnej.

 

Zapraszamy!

Tel.: +48 531 189 121

 

e-mail:

slawomir.duda@adwokatura.pl

 

ul. Świętokrzyska 20, lok. 11

00-002 Warszawa

 

Copyright by Adwokat Sławomir Duda Kancelaria Adwokacka 2020

Niniejsza strona www korzysta z plików "cookies", a także z usługi Google Analytics.

Szczegóły zbierania i wykorzystywania danych znajdują się pod linkiem: www.google.com/policies/privacy/partners/