SPRAWY O ZAPŁATĘ

Rozwój gospodarki, a co za tym idzie, w szczególności rozwój mikro i małych przedsiębiorstw rodzi, oprócz oczywistych pozytywów, także problemy związane z nieregulowaniem płatności czy to przez kontrahentów, czy to przez klientów. Z punktu widzenia konsumenta natomiast, problemem może być nieuczciwość przedsiębiorcy wykorzystującego swoją uprzywilejowaną pozycję.

Wyżej wskazane czynniki bardzo często skutkują koniecznością dochodzenia swoich praw na drodze sądowej. Zawsze warto jednak podjąć próbę ugodowego rozwiązania sporu.


Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów poprzez udzielanie porad prawnych, dotyczących ścieżki działania, którą  w pierwszej kolejności należy wybrać w konkretnym przypadku a następnie poprzez reprezentację Klientów w postępowaniach pozasądowych, czy też sądowych.

Świadczymy usługi w zakresie spraw o zapłatę i reprezentujemy naszych Klientów w następujących postępowaniach cywilnych:

  • postępowanie nakazowe (nakaz zapłaty),
  • postepowanie upominawcze (nakaz zapłaty),
  • postępowanie uproszczone,
  • postępowanie w sprawach gospodarczych,
  • Elektroniczne Postępowanie Upominawcze (e-sąd).

Jeśli Państwa roszczenie wynika z zawartej bądź nie zawartej umowy dokonujemy analizy jej zapisów i doradzamy jakie kroki należy podjąć, aby pozytywnie rozwiązać powstały spór (więcej...).

 

Zapraszamy do kontaktu!

Tel.: +48 531 189 121

 

e-mail:

slawomir.duda@adwokatura.pl

ul. Świętokrzyska 20, lok. 11

00-002 Warszawa

 

Copyright by Adwokat Sławomir Duda Kancelaria Adwokacka 2020

Niniejsza strona www korzysta z plików "cookies", a także z usługi Google Analytics.

Szczegóły zbierania i wykorzystywania danych znajdują się pod linkiem: www.google.com/policies/privacy/partners/